Prywatna specjalistyczna przychodnia Medicus realizuje też skuteczne odtrucia alkoholowe (Kraków), które odbywają się najczęściej w przyjaznych pacjentowi warunkach domowych, a na życzenie pacjenta w gabinecie lekarskim.

Odtrucia alkoholowe i narkotykowe Kraków prowadzone są przez wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, przy użyciu indywidualnie dobranych do stanu zdrowia pacjenta leków i płynów infuzyjnych oraz ich konkretnych dawek.

Nasze działania mają na celu wstępne oczyszczenie organizmu pacjenta i doprowadzenie do równowagi w przemianie materii spowodowanej nadużywaniem alkoholu czy innych środków odurzających, a także zaproponowanie odpowiedniej formy kontynuacji leczenia przez najbliższe dni po odtruciu alkoholowym w Krakowie i okolicach.

Wszystkie nasze działania z zakresu odtrucia alkoholika Kraków mają na celu doprowadzenie do wyrównania wszelkich zaburzeń w organizmie pacjenta poprzez przeprowadzenie kompleksowy detox alkoholowy, a także wyjaśnienie jak przerwać ciąg alkoholowy Kraków oraz przygotowanie dalszej terapii antyalkoholowej w przypadku stwierdzenia alkoholizmu. Nasi lekarze chętnie służą pomocą w dalszych krokach leczenia i terapii odwykowej. Medicus to wizyty domowe Kraków.

Dowiedz się więcej

o odtruciach alkoholowych w domu