medicus Kraków lekarze

Specjaliści Medicus

Lekarze chorób wewnętrznych, pracujący w firmie Medicus posiadają najbardziej wszechstronne wykształcenie medyczne ze wszystkich specjalizacji

neurolog

Zajmuje się rozpoznawaniem stanów nagłych, takich jak udary mózgowe, obrzęki mózgu czy ostre zaburzenia funkcji nerwów centralnych i obwodowych.

psychiatra

Prowadzi diagnostykę i leczenie wszystkich typów zaburzeń psychicznych i psychosomatycznych.

okulista

Wizyta okulisty w domu może być pomocą w stanach nagłych, takich jak nagłe pogorszenie wzroku, stan zapalny oka, ból oka i okolicy.

internista

Posiada liczne umiejętności związane z badaniem fizykalnym, wykonywaniem i interpretacją badania EKG.

gerontolog

Jest internistą, posiadającym wiedzę o zdrowiu i chorobie w wieku starszym.

kardiolog

Wizyta kardiologiczna ma na celu rozpoznanie stanów nagłych w kardiologii, określenie dalszego postępowania oraz skorygowanie dotychczasowego leczenia kardiologicznego.

chirurg ogólny

Wykonuje konsultacje i drobne zabiegi w warunkach domowych oraz kierują chorego do przychodni i oddziałów zabiegowych, w razie potrzeby.

angiolog

Angiolog jest lekarzem, oceniającym stan naczyń tętniczych, żylnych i limfatycznych oraz wskazania do określonych typów badań i leczenia chorób obwodowego układu krążenia.

urolog

 Urolog prowadzi diagnostykę schorzeń prostaty, ocenia prawdopodobieństwo infekcji i uszkodzeń nerek, prowadzi profilaktykę zakażeń dróg moczowych.